Tisk stránky
Stáhnout návod v PDF  
Akvarijní pomůcky Ladislav Grýgera , 142 00 Praha 412 , tel.: 241 722 133
----------------------------------------------------------------

AKUSTICKÝ HLÍDAČ HLADINY


Návod k obsluze

Hlavní technické údajeMěřicí proud 5 až 10 uA
Napájecí napětí baterie 9 V
Odběr proudu alarm režim menší než 12 mA
Rozměry přístroje 70 x 86 x 30 mm

Návod k použití

1. Všeobecný popis

Přístroj je určen k akustické signalizaci hladiny vody při napouštění akvária . Signalizace se spustí po propojení závěsných kontaktů vodou v akváriu .Je určen pro běžnou pitnou vodu , není vhodný pro použití v destilované vodě a ve vodě demineralizované / nízká vodivost / .

2. Příprava přístroje před měřením

Do přístroje vložíme baterii 9V otvorem pod víčkem na zadní straně přístroje / nový hlídač je dodáván s již vloženou baterií /. Upevníme závěsné kontakty podle obrázku a před napouštěním si ověříme činnost zařízení namočením kontaktů do vody např. v nádobce s vodou .

Zavěsíme přístroj na stěnu nádrže a napouštíme . Vzhledem k nepatrné spotřebě proudu nepotřebuje hlídač vypínač .

3. Skladování přístroje

Přístroj skladujeme v suchém neagresivním prostředí , nejlépe mimo pěstírnu . Pokud dojde ke zvlhnutí přístroje , vysoušíme pomalu , nepoužíváme fen a pod. Při dlouhodobém ponechání v příliš vlhkém prostředí hrozí vytvoření vnitřních vrstev plísní , které i po vysušení vždy rychle nasávají vlhkost a mohou ovlivňovat činnost přístroje .ZÁRUKA

Záruka po dobu 24 měsíců se poskytuje na funkční vady výrobku . Nevztahuje se na mechanické poškození a na vady způsobené politím kapalinou nebo potopením .

Záruční i pozáruční opravy zajišťuje Ladislav Grýgera , Cihlářova 170 , 142 00 Praha 4 - Kamýk , tel. 241 722 133 , 605 281 171 .
   
   
   
Datum prodeje:                                                             Razítko prodejce:
   
   
   
SERVISNÍ ZÁZNAMY: