Informace jsou převzaty ze stránek výhradního dovozce pro ČR a SR , kterým je firma Jaroslav Macenauer,Ing. -AKVÁRIUM, Gagarinova 385,53009 Pardubice, www.macenauer.eu a ze stránek výrobce eSHa Labs -P.o.box 431, NL-6200 AK Mastricht, www.eshalabs.eu . Objednané zboží si můžete vyzvednout na adrese Ladislav Grýgera, Cihlářova e170 , 14200 Praha 12 .

Možnosti objednání: telefon 241 722 133 , 605 281 171 , e-mail [email protected], případně na eshop.akvapo.cz, osobní odběr je samozřejmě bez poplatku za přepravu .


Nemocí akvarijních rybek je velmi mnoho a léčení u většiny z nich je úspěšné jen při včasném zásahu . Oddalování léčení je velký hazard a je dobré mít základní léčiva trvale k dispozici .

V současné době se zcela opomíjí nutnost karantény . Její nedodržení má za následek úhyny nových rybek i původní obsádky akvária. I když jsou staré i nové rybky zdravé , jejich přirozená imunita je přizpůsobena jen "svým bakteriím či parazitům" a při kontaktu s větším množstvím nových bakterií a parazitů dojde k hromadnému onemocnění všech rybek .
Locations of visitors to this page TOPlist